E-Bülten

MERHABA

ERA Grup Alüminyum olarak kurulduğumuz 2021 yılında bu yana, alüminyum ekstrüzyon ve mekanik işleme sektörünün önde gelen oyuncularından birisi olduk. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızla, yenilikçi ürünlerimizi ve çözümlerimizi 15’ten fazla ülkeye ihraç ederek güvenilir bir küresel tedarikçi olarak tanındık. 150’den fazla vasıflı profesyonelden oluşan özel iş gücüyle desteklenen 11.000 m²’lik son teknolojiye sahip üretim tesisimiz, ülke ekonomisine olan katkımızı artırıyor. Odak noktamız geleneksel uygulamaların ötesine uzanıyor. Özel Ar-Ge departmanımızla tasarım, teknik projeler, prototipler ve devreye alma konularında sektöre liderlik ediyoruz. En başından beri, müşteri beklentilerini aşmaya ve olağanüstü ürün ve hizmetler sunmaya kararlıyız. ERA Grup Alüminyum’da yetenekli ekibimiz, temel değerlerimize olan ortak bağlılıkla birleşmiştir. Müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçen, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak uzun süreli ortaklıklar kurmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin başarısını garanti altına alarak operasyonlarımızın her alanında değer katmak için sürekli çalışıyoruz. Vizyonumuz sınırların ötesine ulaşıyor. Alüminyum ekstrüzyon ve mekanik işleme sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada tercih edilen firma olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi uygulamalarımız ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızla başkalarına ilham vererek, hem Türkiye’de hem de dünyada yeni endüstri standartları belirlemeye kararlıyız. ERA Grup Alüminyum olarak olanakları yeniden tanımlıyor ve sektörümüzün geleceğini şekillendiriyoruz. Saygılarımızla,

Şevki KÖKSAL – ERA Grup Alüminyum Genel Müdürü

BURSA’NIN İLK 250 BÜYÜK FİRMASI ARASINDA YERİMİZİ ALDIK

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen Bursa’nın İlk 250 Büyük Firması araştırmasının 2023 yılında açıklanan sonuçlarına göre, ERA Grup Alüminyum olarak Bursa’nın ilk 250 büyük firması arasında yer almış olmaktan mutluyuz. Mutluluğumuzu bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımız ile beraber kutladık.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

HALKBANK tarafından kadın girişimcileri desteklemek amacıyla ülke genelinde düzenlenen “Üreten Kadınlar Yarışması”nın “KOBİ Üretici Kadın Girişimci” kategorisinde birincilik ödülü Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşe Köksal’a verildi.

MİLLETVEKİLİ EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ‘İ FABRİKAMIZDA AĞIRLADIK

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç‘i fabrikamızda ağırladık. HALKBANK tarafından düzenlenen ‘Üreten Kadınlar Yarışması’nın ‘KOBİ Üretici Kadın Girişimci’ kategorisinde birincilik ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanımız Ayşe Köksal’ı kutlayan Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç’e çalışmalarımız ve hedeflerimiz hakkında bilgi verdik. Üretim tesisimizi de inceleyen Sayın Emine Yavuz Gözgeç’e nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

BULGARİSTAN TİCARET MÜŞAVİRİ LYUBENOV’U ŞİRKETİMİZDE AĞIRLADIK

Bulgaristan Bursa Konsolosluğu Ticaret Müşaviri Sayın Lyubomir Lyubenov’u şirketimizde ağırladık. Çalışmalarımız ve hedeflerimiz hakkında bilgi verdiğimiz Ticaret Müşaviri Sayın Lyubomir Lyubenov ile Bulgaristan’daki yatırım imkanlarını görüştük. Üretim tesisimizi de inceleyen Sayın Lyubenov’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

3 ÇIRAK ÖĞRENCİMİZİN EĞİTİMLERİNE START VERDİK

Bursa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çıraklık Eğitim Merkezi ile yapmış olduğumuz işbirliği sonucu kurumumuzda işbaşı yapmış olan 3 çırak öğrencimizin eğitimlerine start verdik.

24 KASIM’DA ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIK

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Bursa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Ömer Pınarlı ve değerli öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladık.

EĞİTİMLERİMİZE ARALIKSIZ DEVAM ETTİK

Çalışırken; sağlımızı korumak, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak adına İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi gerçekleştirdik.

Acil Durum Ekiplerimizden olan İlk Yardım Ekibimizin olası acil bir duruma müdahale edebilmesi için mesleki eğitimlerini tamamladık.

İşyerlerimizin ve ülkemizin daima karşı karşıya kaldığı yangın tehlikesine hazırlıklı olmak adına konusunda akredite olan İtfaiye Müdürlüğü’nden Yangın Eğitimi aldık ve Tatbikat gerçekleştirdik.

ISO 9001:2015 Temel Eğitimimizin 1.Grubunu Tamamladık.

SPORTİF FAALİYETLERDE BAŞARILARA İMZA ATTIK

EKER Run’da Koruncuk Vakfı için Koştuk ve En Hızlı Koşan 2. Takım Ödülü’nün sahibi olduk.
ERA 2023 Bowling Turnuvamızı gerçekleştirdik, En Başarılı Takım ve En Başarılı Kadın Oyuncu ödüllerimizi bol kahkaha ile takdim ettik.

BOSİAD’ın 17. Geleneksel Futbol Turnuvası ‘nda ERA Grup Alüminyum olarak yerimizi aldık.

YENİYIL ETKİNLİĞİMİZ

2023’ü ağız tadıyla hep beraber uğurlayıp 2024’e umutla ve mutlulukla ‘Hoş Geldin’ dedik.
Alüminyumun Gücünü Geleceğe Taşıyoruz.

E-Bültene Kaydolun!

Kurumsal
© 2023 Era Grup Alüminyum. Her hakkı saklıdır.
İletişim      Kariyer