Ekstrüzyon

ERA Alüminyum'da, son teknoloji kontrol sistemleri ile donatılmış 1540 Ton kapasiteli 6"lik alüminyum ekstrüzyon presimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Eşsiz Hassasiyet ve Kalite

6″lık ekstrüzyon presimiz, her ekstrüze profilde eşsiz hassasiyet ve tutarlılık sunmak üzere tasarlanmıştır. Gelişmiş kontrol sistemleriyle, ekstrüzyon sürecinin her yönü sürekli olarak izlenir ve gerçek zamanlı olarak ayarlanır, böylece her ürün en yüksek kalite ve doğruluk standartlarını karşılar.

Yeniden Tanımlanan Verimlilik

Son teknolojik yeniliklerle güçlendirilen ekstrüzyon presimiz, verimliliği hiç olmadığı kadar optimize eder. Akıcı kalıp değişimi sisteminden, gelişmiş enerji yönetimine kadar, işletmenin her yönü, atık ve duraksamayı en aza indirirken üretkenliği maksimize etmek üzere tasarlanmıştır.

 

Çeşitlilik ve Kişiselleştirme

Yenilikçi alüminyum ekstrüzyon presimizle, olanaklar neredeyse sınırsızdır. Standart profiller veya özel çözüm gereksinimleriniz için esnek üretim yeteneklerimiz, benzersiz spesifikasyonlarınızı kolayca karşılamamızı sağlar. Karmaşık tasarımlardan büyük ölçekli üretim serilerine kadar, vizyonunuzu hayata geçirmek için gerekli uzmanlık ve teknolojiye sahibiz.

Farkı Keşfedin

ERA Alüminyum da inovatif mühendislik çözümlerimiz ile yeniliğin gücünü keşfedin ve projelerinizde alüminyum ekstrüzyon mühendislik ekibimizin ortaya koyacağı farkı deneyimleyin. Yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ihtiyaçlarınızı uzman ekibimizle tartışmak için bugün bize ulaşın. Birlikte, alüminyum ekstrüzyonda mümkün olanı yeniden tanımlayalım.

Alüminyumun Gücünü Geleceğe Taşıyoruz.

E-Bültene Kaydolun!

© 2023 Era Grup Alüminyum. Her hakkı saklıdır.
İletişim      Kariyer